تصفیه آب کارخانه‌های شن و ماسه شوری

تصفیه آب کارخانه‌های شن و ماسه شوری


کارخانه های شن و ماسه....

مصالحی شبیه به شن و ماسه های خاص به دلیل کاربردهایی که دارند نیاز به شست و شو دارند تا که بتوان قسمت‌های سالمشان را بازیابی کردهو لجن و ضایعاتی که به انها چسبیده است را از سطحشان جدا کرد.

به طور معمول آب استفاده شده برای شست و شوی شن و ماسه از حوضچه های ته نشینی برای تصفیه آب استفاده می شود که در این روش قسمت های سنگین داخل اب ته نشین میشوند.

مقدار آب هدر رفته در این روش بسیار زیاد بوده و همینطور برای دفع و خروج مواد ته نشین شده باید از کامیون ها و کارگرانی برای این کار استفاده کرد.که کلیه این کارهای مخارج زیادی در طول مدت برای شما داشته و همینطور زمانگیر میباشد.

و همینطور باید در نظر داشته باشید که در این از تصفیه مقدار زیادی از فضای محوطه کارخانه شما اشغال خواهد شد که این خود هزینه و زیان بسیار زیادی خواهد بود. مجموعه تصفیه پساب و فیلتر پرس دنافنون به کمک میکند که از کلیه این ضرر و زیان ها راحت شده و در فضایی بسیار کوچکتر آب پساب کارخانه را تصفیه کرده و بازیابی کنید.

موادی که از این دستگاه باقی می ماند تنها کیک های خشک شده ای خواهد بود که به راحتی قابل حمل و خروج از کاخانه میباشد.و همینطور آب تصفیه شده و تمیز به شما خواهد داد که قسمت مهم این پروسه میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

. بوسترپمپ‌. خرید فیلتر پرس. خرید پارچه فیلتر پرس. فیلتر پرس خرید فیلتر پرس دست دوم. خرید فیلتر پرس نو. خرید فیلتر پرس استوک. خرید فیلتر پرس اصفهان. خرید فیلتر پرس اقساطی. خرید مونو پمپ. خرید جرثقیل معدنی. مجموعه تصفیه پساب. خرید مجموعه تصفیه آب سنگبری. تصفيه اب سنگبری. خرید فلوکولانت. خرید فلوکولانت ساز. دستگاه معدنی. بازسازی فیلتر پرس. نوسازی فیلتر پرس. فیلتر پرس ممبران. فیلتر پرس کوچک.خرید فیلتر پرس معمولی. فیلتر پرس عادی. فیلتر پرس بزرگ. فیلتر پرس با حجم زیاد. جک هیدرولیک فیلتر پرس. خرید تانک ذخیره اب. کلاریفایر. خرید تانک کلاریفایر. خرید دستگاه سنگبری. خرید دستگاه معدنی. خرید جرثقیل معدنی. خرید مونووایر. خرید سیم برش دروازه. فلوکولانت. تصفیه آب دنا.تصفیه آبتعداد بازدید : 634
.

ضمانت و گارانتی کالا

ضمانت کالا

ضمانت و گارانتی کالا

پشتیبانی به 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی به 7 روز هفته

بازدید دوره ای دستگاه

ارسال تکنسین

برای بازدید دوره ای دستگاه

ارسال قطعات

تحویل سریع

ارسال قطعات به سراسر کشور

تولیدات دنافنون
خانه

ورود

بستن (Esc)
کلید اسکرول خودکار به بالا