اجزایی که جهت ساخت فیلترپرس استوک استفاده می شوند...

فیلتر پرس دارای چهار جزء است که عبارتند از : شاسی یا بدنه، صفحات فیلتر، قسمت فیتینگ ( شامل لوله کشی و شیرها ) و پارچه فیلتر پرس. که این اجزا ، سازنده فیلترپرس هیدرولیک میباشند. 

شاسی یا بدنه : از مهمترین وظایف این قسمت می توان به نگه داشتن و کنار هم قرار دادن صفحات فیلترپرس در برابر فشارهای وارده از طرف سیستم هیدرولیک در طی فرآیند تصفیه اشاره نمود.

صفحات فیلتر : این صفحات از جنس پلی پروپلین، استیل، چدن، پلی آمید در ابعاد و اشکال متفاوت ساخته شده اند.

فیتینگ : قسمت چند منظوره که از لوله کشی و شیرهایی که مقدار مواد ورودی را کنترل و چهار سوراخ تخلیه متصل را به یک لوله تخلیه تبدیل می کند.

پارچه فیلتر پرس : این پارچه جهت پوشش صفحات فیلتر پرس استفاده می شوند این نوع پارچه ها معمولا از جنس کتان، پلی استر، پنبه تولید می گردند. انتخاب صحیح نوع پارچه در عمل تصفیه تاثیر بسیار مهمی ایفا می کند.

فیلتر پرس ها یک متد فیلتری براساس فشار هستند و پمپ تغذیه فیلتر پرس فشار را ایجاد می کند، جامدات در داخل اتاق ها تا زمانی که آنها به طور کامل پر از جامدات باشند ایجاد شده و کیک را تشکیل می دهند. هنگامی که اتاق ها پر است، چرخه کامل است و کیک های فیلتر آماده هستند تا آزاد شوند. در بسیاری از فیلترپرس های با ظرفیت بالا، شتاب دهنده های صفحه اتوماتیکی که سرعت عمل سریعی دارند تعبیه شده است که سرعت چرخه را تسریع می کنند. بعضی از فیلترپرس ها هستند که کاملا بصورت اتوماتیک هستند، قابلیت انجام عملیات 24 ساعته در یک محیط خشن مانند معادن یا کارخانه های تولید مواد شیمیایی را دارند.

3500
تعداد فروش دستگاه
120
پروژه های انجام شده